10. 01. 2019

Ne, nedáme si s těmi sprinty pokoj. Tentokrát tu máme Need for Speed: Most Wanted proti levému jízdnímu pruhu na dálnici. Jak tohle dopadne?

Minule jsme si ukázali souboj generací v podobě sprintu mezi dvěma Challengery, které věkově dělilo téměř půl století. Dnes jsme vsadili na hrdiny našeho dětství – tedy pokud patříte, stejně jako my, ke generaci Y. V dnešním sprintu je na jedné straně Audi RS4, generace B5, a BMW M3 CSL.

Mohlo by se vám líbit

Dodge Charger vs. Dodge Charger SRT 392. Vyhraje starouš nad zelenáčem?
27.12. 2018
Dodge Charger vs. Dodge Charger SRT 392. Vyhraje starouš nad zelenáčem?
#charger #Dodge #drag

Pod šedivou kapotou BMW M3 CSL se nachází snad nejlepší ukázka německého inženýrství v podobě šestiválcové atmosférické pily o objemu 3.2 litru s výkonem 365 koňských sil. Motor je spárovaný s převodovkou SMG a všechen výkon jde samozřejmě pouze na zadní nápravu.

Audi má pod kapotou dvakrát přeplňovaný šestiválec o objemu 2.7 litru, který posílá 381 koní na všechna čtyři kola skrze šestistupňovou manuální převodovku. Audi má sice o šestnáct koní víc, než BMW, je ale zase o něco těžší, konkrétně o dvě stě kilo.

Video umístil na Youtube kanál CarWow. Sprint vyhrálo s přehledem BMW, navíc za neskutečného zvukového doprovodu. Zrychlení bez pevného startu však už tak jednoznačné nebylo. Přeci jen, kdy se dá biturbo v Audi do pohybu, je to pěkný fičák.

A jo, my víme, že v Most Wanted bylo GTR

× Like
Baví tě Ventil?
Dej nám Like!