28. 12. 2018

V Americe se nám zřejmě rozmohl takový nešvar. Řada majitelů elektromobilů Tesla se ocitlo v roli obětí nového šprýmu zvaného „Icing“ (zakázané uvolnění z hokeje).

Tento nový trend se poprvé objevil na internetových stránkách Reddit. V podstatě jde o to, zaparkovat svůj vůz se spalovacím motorem na místo vyhrazené pro nabíjení elektromobilů a zabránit tak jejich majitelům „natankovat“ ekologickou pochoutku.

Jeden takový případ se stal například v Severní Karolíně ve městě Hickory. Zde je vybudována stanice pro nabíjení elektromobilů Tesla. Jedna se tam dokonce i postavila, zbytek volných míst ale obsadili místní mladíci ve svých obrovských a velmi neekonomických pickupech. Když z míst odjížděli pokřikovali: „Nas*at na Teslu!“

Samozřejmě se dalo čekat, že se kromě přemotivovaných majitelů elektromobilů objeví i nějací ti uřvaní vtipálci z druhé strany. Kort v konzervativní Americe, domově pickupů a buranů. Samozřejmě ne, že by se tím něco měnilo. Jde pouze o formu protestu proti elektrickému pohonu. Kdy se začnou podobné vtípky dít i v České republice? Nebo už jste někomu ze srandy zaparkovali s feldou na nabíječce?

× Like
Baví tě Ventil?
Dej nám Like!