06. 11. 2017

Pamatujete na ty vtipně napsané inzeráty, které se šířily internetem a těšily se veliké oblibě? Na nový level to posunul nedávno Eugene Romanovsky se svojí Vitarou, na kterou natočil vtipné video. Nyní je tu od jiného autora reklama na 21 let starou Hondu.

Automobilky chrlí reklamy na nová auta jednu za druhou. Většinou jde o šedou nudu, ale občas se nějaká povede. A co ojetá auta? Tady už musí zapracovat lidová tvořivost. Krásným příkladem je filmař Max Lanman, který se rozhodl natočit reklamu pro svou přítelkyni Carrie, jež chtěla prodat svojí starou Hondu Accord z roku 1996. Toto video perfektně dokazuje sílu dobře udělané reklamy a krásně ukazuje, jak funguje virál.

Honda Accord je ve verzi kupé s lahvově zelenou barvou a majitelka ji přezdívá „Greenie“. Spot je natočen profesionálně za pomocí moderní techniky, včetně dronů. Natáčí se na kultovní silnici Road 1 v Kalifornii. Video bylo publikováno ve čtvrtek a nyní jej na Youtube vidělo přes 3 000 000 lidí!

Vůz se prodává na aukčním portálu eBay a počáteční cena byla skromných 499 dolarů. Díky popularitě videa ale vzrostla na neuvěřitelných 150 000 dolarů! (3 318 000 korun). Bohužel, eBay aukci kvůli erroru přerušil a požádal o její obnovu. Momentálně je tak na pouhých 610 dolarech. Držíme palce ať se aukce vyšplhá co nejvýše.

A co ty? Ukaž svou tvořivost a napiš inzerát, který se dostane do světa na Vehiklo.cz

Mohlo by se vám líbit

Do aukce jde dechberoucí Ford GT z roku 2006. Jeho cena vás možná překvapí!
12.08. 2017
Do aukce jde dechberoucí Ford GT z roku 2006. Jeho cena vás možná překvapí!
#aukce #Ford #gt

× Like
Baví tě Ventil?
Dej nám Like!